Internet Walichnowy, Internet Wiktorówek, Internet Pichlice, Internet Sokolniki, Internet Jutrków, Internet Teklinów, Internet Wyszanów, Internet Lubczyna, Internet Wieruszów, Internet Mechnice, Internet Domanin, Internet Ostrówiec, Internet Myjomice, Internet Olszowa, Internet Kierzno, Internet Kępno, Internet Naramice, Internet Biała, Internet Radomina, Internet Bagatelka, Internet Kąty Walichnowskie.

logo top
logo bottom
linia slajd linia

Oferta

Podstawowym naszym założeniem jest dostarczanie internetu o niezmiennych parametrach niezależnych od obciążenia sieci. Dokładamy wszelkich starań aby deklarowana prędkość była prędkością minimalną niezależnie od pory dnia czy wpływu warunków zewnętrznych.

Od samego początku naszej działalności stosujemy zasadę "0zł za instalację i umowa na czas nieokreślony dla każdego". Nie obciążamy klienta kosztami instalacji / sprzętu / aktywacji czy innej opłaty początkowej. U nas klienci płacą tylko i wyłącznie sam abonament. Dodatkowo każdy klient ma możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony co daje mu prawo złożenia wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Stosujemy to podejście aby dać każdemu zainteresowanemu możliwość podłączenia się do sieci bez żadnego ryzyka i dodatkowych wydatków (brak umowy na czas określony i jakichkolwiek kosztów początkowych). Chcemy aby nasi klienci byli z nami tylko i wyłącznie z powodu zadowolenia a nie z powodu terminu zapisanego w umowie. To podejście siłą rzeczy motywuje nas dodatkowo do stałego udoskonalania naszego dostępu do internetu i dbania o jego niezmienną wysoką jakość.

Ostatnią ważną sprawą jest nasz przejrzysty cennik:

  • Stałe miesięczne opłaty (niezależnie od czasu spędzonego w internecie),
  • Konkretne stawki brutto (nie ma kwot "już od ... zł" ani ukrywania kosztu podatku VAT),
  • Zero gwiazdek (od których roi się w konkurencyjnych ofertach),
  • Żadnego mataczenia i naliczania dodatkowych opłat.

Stała prędkość i niezmienna kwota rachunku to dla na świętość.

wykonanie