Internet Walichnowy, Internet Wiktorówek, Internet Pichlice, Internet Sokolniki, Internet Jutrków, Internet Teklinów, Internet Wyszanów, Internet Lubczyna, Internet Wieruszów, Internet Mechnice, Internet Domanin, Internet Ostrówiec, Internet Myjomice, Internet Olszowa, Internet Kierzno, Internet Kępno, Internet Naramice, Internet Biała, Internet Radomina, Internet Bagatelka, Internet Kąty Walichnowskie.

logo top
logo bottom
linia slajd linia

Jakość naszych usług

Od samego początku wyznacznikiem naszych usług była jakość. Staramy się dostarczać internet najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach.

Nigdy nie dążyliśmy do "sztucznego zadowolenia" klienta poprzez złudne oferty przepełnione słowami "prędkość do ...", "prędkość poza szczytem", "prędkość w nocy" nie mające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wypowiedzieliśmy też wojnę sławnej * tak licznie występującej w cennikach konkurencyjnych firm będącej tak naprawdę złudnym usprawiedliwieniem oszukiwania klientów. Staramy się przygotowywać ofertę jak najbardziej przejrzystą, tak aby każdy bez problemu mógł ją zrozumieć bez zbędnych wąpliwości.

Zrezygnowaliśmy z wprowadzania dodatkowych opłat, którymi często zaskakiwani są klienci konkurencyjnych operatorów. Jak pierwsi w regione (i do tej pory jedyni) zrezygnowaliśmy w całości z opłaty za podłączenie. Żaden z naszych klientów nie zapłacił ani złotówki za przyłączenie do sieci. Jedyną opłatą jest comiesięczny abonament o niezmiennej stawce wybranej przez klienta.

Od samego początku również wszyscy nasi klienci mają możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony z możliwością złożenia wypowiedzenia w dowolnym momencie trwania umowy. Nie chcieliśmy aby nasi klienci korzystali z naszych usług tylko z powodu zapisu w umowie. To podejście motywuje nas też bez przerwy do dbania o wysoką jakość naszego internetu.

Nasze "zdrowe" podejście do klientów zaowocowało zdobyciem zauwafania wielu z nich. Udało nam się dzięki temu pozyskać klientów korzystających wcześniej z usług nie tylko ogólnopolskich sieci takich jak: Era, Plus GSM, Orange czy TP ale także lokalnych operatorów takich jak: Grelnet, Danex, Marcom, WSK2 i inni.

Moglibyśmy napisać tu jeszcze wiele "informatycznego bełkotu" na temat nieziemskich technologii z jakich korzystamy na wzór kokurencyjnych opisów lecz chcielibyśmy tylko przedstawić jeszcze jeden ważny (a w zasadzie najważniejszy) wyznacznik z którego jesteśmy niezmiernie dumni - prezentujemy go poniżej.

W przeciągu ostatnich 12 miesięcy z naszych usług zrezygnowało 4 klientów.
Z czego:

  • z powodu niezadowolenia z jakości usług: 1
  • z powodu niezadowolenia z oferty: 0
  • z powodu przeprowadzi w miejsce nie będące w naszym zasięgu: 2
  • z innych powodów: 1

Powyższe dane zostały zaukatulizowane 20.12.2013.

wykonanie